Part of OSI Group

News Contact Search

Explore our jobs

 

Актуальні вакантні посади

У компанії ОСІ переконані, що наші працівники є основою успіху компанії. Наша розгалуджена всествітня мережа відкриває широкий спектр можливостей для нинішніх та майбутніх працівників в країні та за кордоном.   

Щоб продовжувати успішно працювати як компанія, нам потрібні далекоглядні люди з командним духом, котрі зможуть допомагати нам розвиватися та рости. Минаючи відомчі межі, на вас чекатиме люб'язна співпраця та досягення прогресу.

Якщо ви відчуваєте відданість та захоплення від виконання завданнь та проектів, маєте великі очікування від результатів своєї роботи, коли якість та стабільність відіграють для вас важливу роль, тоді у вас є чудова можливість знайти у нас відповідні вакансії і подати пряму заявку на вакансію через мережу Інтернет або власноруч. Відкрийте для себе нові перспективи і  станьте частиною нашої глобальної активної групи компаній з мотивованими та динамічними працівниками.

Ми надаємо перевагу заявкам через мережу Інтернет - це найлегший та найшвидший спосіб як для вас, так і для нас. Ви можете легко завантажити свої документи, такі як резюме та супровідний лист, у всіх  стандартних форматах.

З нетерпінням чекатимемо на ваші анкети!

 
розширений пошук

Emmerich am Rhein
Burton on Trent
Emmerich am Rhein
Beuningen
Beuningen
Beuningen
Vertriebsassistenz (m/w/d)
Sales Assistant
Enns
Vertriebsassistenz Europa (m/w/d)
Sales Assistant Europe
Enns
Gersthofen