Part of OSI Group

News Contact Search

Explore our jobs

specjalista ds. planowania produkcji

scheme image
OSI POLAND FOODWORKS jest jednym z największych dostawców wołowiny w skali Europy. Na rynku polskim działamy od ponad dekady stale rozwijając potencjał produkcyjny oraz skupowy.

W terenie reprezentuje firmę ok. 20 regionalnych przedstawicieli skupu. Posiadamy 4 punkty skupu i gromadzenia zwierząt znajdujące się w: woj. warmińsko-mazurskim, woj. kujawsko-pomorskim, woj. zachodniopomorskim oraz woj. dolnośląskim.

W codziennej pracy stawiamy przede wszystkim na partnerskie relację zarówno między współpracownikami jak i naszymi partnerami biznesowymi.

Zapraszamy do naszego zespołu na stanowisko: przedstawiciel ds. skupu

Zadania

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych relacji z hodowcami bydła
  • bezpośredni skup bydła w gospodarstwach rolnych
  • audytowanie warunków bytowych bydła
  • realizacja polityki firmy w zakresie certyfikacji gospodarstw

Oczekiwania

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w handlu w branży rolnej
  • motywacja do osiągania wyników
  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku
  • zdolności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku (weekendy wolne)
  • praca terenowa
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • premie uzależnione od realizacji planów skupowych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość użytkowania samochodu służbowego do celów prywatnych
  • komplet odzieży
  • premie świąteczne
  • bonus za polecenie nowego pracownika
  • ubezpieczenie grupowe, dodatkowe ubezpieczenie dziecka
  • opieka medyczna na preferencyjnych warunkach
  • wczasy pod gruszą oraz dopłaty do wypoczynku dziecka
  • paczki dla dzieci
  • możliwość korzystania z programu MultiSport
W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OSI Poland Foodworks Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Siedziba Firmy: Chróścina k./Góry, woj. dolnośląskie, z oddziałem w: Górka k. Ostródy, woj. mazowieckie , Krotoszyn k. Żnina woj. kujawsko-pomorskie, Mieszałki k. Szczecinka woj. zachodniopomorskie