Part of OSI Group

News Contact Search

Explore our jobs

Impressum

Відповідає за кожен вміст

OSI Foods GmbH & Co. KG
Senefelderstr. 17а
86368 Герстгофен
Тел .: +49 821 25 285-0
Електронна пошта: info@osieurope.com
Amtsgericht Augsburg, HRA 19434
UST ID-Nr.: DE230456809


Особиста відповідальність:
OSI Germany Verwaltungs GmbH,
Sitz: Gersthofen Amtsgericht Augsburg,
HRB 32097
Виконавчий директор:
Шеррі ДеМюленаре Виключення відповідальності

1. Зміст присутності в Інтернеті: Автор не гарантує актуальності, коректності, повноти або якості інформації, представленої на цьому веб-сайті. Заяви про відповідальність до автора, які стосуються будь-яких матеріальних або нематеріальних збитків, спричинених використанням або невикористанням наданої інформації або через неправильну або неповну інформацію, як правило, виключаються за умови, що відсутні докази намірів або грубої недбалості автора . Якщо пропозиції включені, вони можуть бути змінені та без зобов’язань. Автор чітко залишає за собою право змінювати, доповнювати або стирати частини чи сторінки чи всю пропозицію без окремого повідомлення, а також тимчасово або остаточно припиняти публікацію.

2. Посилання та посилання Якщо ми інтегрували посилання на інші веб-сайти на різних сторінках цієї домашньої сторінки, до всіх цих посилань застосовується наступне: Ми прямо вказуємо, що ми не впливаємо на дизайн та зміст усіх веб-сайтів, на які це посилання. Тому ми цим дистанціюємось від усього вмісту всіх веб-сайтів, на які є посилання на нашій домашній сторінці, і не сприймаємо їхній вміст як наш власний.3. Авторські права та права на торгову марку: На всіх своїх веб-сайтах та в публікаціях автор прагне дотримуватися авторських прав на всі схеми, звукові документи, відеопослідовності та тексти. Авторські права на всі об’єкти, опубліковані на цьому веб-сайті та складені автором, залишаються виключно за автором. Дублювання та використання таких схем, звукових документів, відеопослідовностей та текстів в інших електронних або друкованих виданнях не допускається без чіткого дозволу автора.

4. Захист даних: Надання персональних, ділових чи персональних даних завжди здійснюється на добровільних засадах. Вводячи, надаючи та / або передаючи ваші особисті дані, ви даєте згоду на обробку цих даних для цілей оцінки вашої заявки, що може включати передачу цих даних іншим компаніям у нашій групі компаній, що беруть участь у перегляді та оцінці процесу, зв’язатися з нами та нашими дочірніми компаніями, до цифрового зберігання ваших даних, до створення профілю заявника та до перевірки нашими особами, які приймають рішення (наприклад, можливі керівники). Ви можете в будь-який час відкликати цю згоду з подальшим впливом (наприклад, видаливши документи своєї заявки після входу в систему). Відкликання вашої згоди не впливає на законність обробки, яка відбувалась на підставі вашої згоди до відкликання. Наша політика конфіденційності та документ про прозорість були зв’язані з цим веб-сайтом для вашого знання.

5. Юридична обгрунтованість цього виключення відповідальності: Це виключення відповідальності слід розглядати як частину присутності в Інтернеті. Якщо частини або окремі фрази тексту не повинні, більше не відповідатимуть чи не повністю відповідатимуть чинному законодавству, решта частин документа не впливатимуть на це щодо їх змісту та дійсності