Part of OSI Group

News Contact Search

Explore our jobs

Technik Elektryk

scheme image

OSI

Jako międzynarodowa firma z sektora spożywczego, należymy do działającej na całym świecie, zarządzanej przez właściciela Grupy OSI. Jesteśmy liderem w rozwoju i produkcji wysokiej jakości produktów dla gastronomii i sprzedaży detalicznej.

Nasz zakład OSI Food Solutions Poland sp.z o. o. w Ostródzie poszukuje pracownika na stanowisko Technik Elektryk.

Zakres obowiązków:

  • Usuwanie bieżących awarii związanych z pracą maszyn i urządzeń
  • Zapewnienie ciągłości, poprawności i bezpieczeństwa funkcjonowania instalacji i urządzeń technicznych
  • Udział we wdrażaniu działań prewencyjnych
  • Raportowanie wskaźników dotyczących napraw i konserwacji instalacji i urządzeń technicznych
  • Udział w procesach modernizacji, optymalizacji i inwestycji w park maszynowy
  • Współpraca z innymi działami Spółki
  • Współpraca z firmami i instytucjami zewnętrznymi

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku w dziale technicznym/utrzymania ruchu w branży spożywczej
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Znajomości technologii, eksploatacji, naprawy maszyn i urządzeń
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki; znajomość budowy maszyn; znajomość zasad i przepisów BHP
  • Umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych
  • Eksploatacja, diagnostyka, naprawy przy urządzeniach rozdzielni sN/nN, agregatów prądotwórczych, mile widziana eksploatacja instalacji OZE
  • Uprawnienia SEP – Dozór i Eksploatacja (mile widziane)
  • Znajomość standardów jakości i bezpieczeństwa żywności tj. HACCP, BRC – mile widziane.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
    Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Terminowość, dokładność odpowiedzialność
  • Zaangażowanie w pracę i sumienność
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Gotowość do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Co oferujemy?

Jesteśmy firmą o płaskiej strukturze, sprawnych procesach decyzyjnych oraz wyraźnej orientacji na klienta, na specyficznym rynku, w którym funkcjonujemy. Wiemy, że zaangażowanie naszych pracowników jest podstawą naszego sukcesu. Dlatego też wspieramy Państwa poprzez sprawne wdrożenie w wykonywaną pracą i  zapewnienie możliwości rozwoju, zgodnie z Państwa umiejętnościami.

Zapewniamy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej, rozwijającej się firmie międzynarodowej
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w miłej atmosferze
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę na pracę
  • Świadczenia socjalne
  • Opiekę medyczną
  • Grupowe ubezpieczenie pracownicze
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach
  • Anna Horbajczuk
  • Menedżer środowiskowy i zasobów ludzkich