News Contact

Explore our jobs

Przetwórca mięsa - samodzielny operator

scheme image

OSI - informacje

OSI Europe jest wiodącą firmą w branży spożywczej, specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych. Dzięki kilku zakładom produkcyjnym w Europie i globalnej sieci dystrybucji oferujemy najwyższej klasy rozwiązania dla klientów na całym świecie. Kładziemy duży nacisk na jakość, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój we wszystkich procesach produkcyjnych, aby zapewnić najwyższe standardy. Dzięki ciągłym innowacjom i zaangażowaniu w zadowolenie klientów, OSI Europe stała się zaufanym partnerem w branży spożywczej.

Nasz zakład w Ostródzie poszukuje pracownika na stanowisko Przetwórca mięsa - samodzielny operator.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU:

  • Praca w strefie przyjęcia surowca – rozładunek, rozpakowywanie i kontrola surowców
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, w tym maszyn w systemie mieszania i rozdrabniania surowca, formowania wyrobu gotowego, panierowania
  • Kierowanie wózkiem widłowym – przemieszczanie towarów i surowców wewnątrz zakładu
  • Obsługa touch screenów – wprowadzanie danych produkcyjnych

NASZE WYMAGANIA

  • Gotowość do pracy zmianowej
Mile widziane
  • Doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi
  • Doświadczenie w przemyśle spożywczym
  • Obsługa wózków widłowych i wciągarek

Co oferujemy

Jesteśmy firmą o płaskiej strukturze, sprawnych procesach decyzyjnych oraz wyraźnej orientacji na klienta, na specyficznym rynku, w którym funkcjonujemy. Wiemy, że zaangażowanie naszych pracowników jest podstawą naszego sukcesu. Dlatego też wspieramy Państwa poprzez sprawne wdrożenie w wykonywaną pracą i  zapewnienie możliwości rozwoju, zgodnie z Państwa umiejętnościami.

Inne korzyści:
  • Otrzymasz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz dodatek za pracę nocną w wysokości 30%
  • Będziesz korzystał/korzystała z wydłużonej do dwudziestu pięciu minut przerwy śniadaniowej wliczonej w czas pracy, podczas której skorzystasz z bezpłatnego ciepłego posiłku
  • Weźmiesz udział w szkoleniu wdrożeniowym "na start" pod okiem doświadczonych opiekunów
  • Będziesz miał/miała możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w kursach i szkoleniach: inwestujemy w naszych pracowników
  • Otrzymasz świadczenia socjalne oraz prywatną opiekę medyczną i możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego