Part of OSI Group

Kontakt Search

Entdecken Sie unsere offenen Stellen

Specjalista ds. ochrony środowiska

scheme image

OSI - informacje

Jako międzynarodowa firma z sektora spożywczego, należymy do działającej na całym świecie, zarządzanej przez właściciela Grupy OSI. Jesteśmy liderem w rozwoju i produkcji wysokiej jakości produktów dla gastronomii i sprzedaży detalicznej.

Nasz zakład OSI Food Solutions Poland sp.z o. o. w Ostródzie poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. ochrony środowiska.

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie spełnienia wymagań Normy ISO 14001 oraz EMAS
  • Aktywny udział w procesie zarządzania środowiskowego
    - Prowadzenie rejestru wymagań prawnych oraz rejestru aspektów środowiskowych
    - Przygotowywanie raportów i zestawień środowiskowych
    - Prowadzenie wewnętrznych audytów środowiskowych oraz podstawowych szkoleń wewnętrznych z zakresu ochrony środowiska
  • Aktywne generowanie inicjatyw optymalizujących wyniki środowiskowe we współpracy z nadzorem poszczególnych działów
  • Prowadzenie Bazy Danych o Odpadach

Wymagania

  • Znajomość wymagań normy ISO 14001 oraz EMAS
  • Doświadczenie w procesach związanych z ochroną środowiska
  • Wykształcenie średnie lub wyższe związane z ochroną środowiska lub doświadczenie w tym zakresie
  • Biegła obsługa pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - min. C1
  • Uczciwość, dokładność, samodzielność i rzetelność
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy własnej, ustalanie priorytetów zadań
  • Otwartość na nowe, różnorodne projekty (w tym realizowane w ramach Grupy OSI Europa) i wyzwania
  • Znajomość prawa środowiskowego będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy

Jesteśmy firmą o płaskiej strukturze, sprawnych procesach decyzyjnych oraz wyraźnej orientacji na klienta, na specyficznym rynku, w którym funkcjonujemy. Wiemy, że zaangażowanie naszych pracowników jest podstawą naszego sukcesu. Dlatego też wspieramy Państwa poprzez sprawne wdrożenie w wykonywaną pracą i  zapewnienie możliwości rozwoju, zgodnie z Państwa umiejętnościami.

Benefity:
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • Praca w nowoczesnym i zorientowanym na przyszłość środowisku pracy
  • Doświadczone kierownictwo, przyjaźni międzynarodowi współpracownicy i pełna szacunku współpraca
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej, rozwijającej się firmie międzynarodowej
  • Ciekawa i odpowiedzialna praca w miłej atmosferze
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Świadczenia socjalne
  • Opieka medyczna
  • Grupowe ubezpieczenie pracownicze
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach oraz projektach europejskich