Part of OSI Group

News Contact Search

Explore our jobs

Recepciós/Irodai koordinátor

scheme image

Az OSI-ról röviden

Az OSI Europe az élelmiszeripar egyik vezető vállalata, amely kiváló minőségű élelmiszeripari termékek előállítására szakosodott. Több európai termelési telephelyünkkel és globális forgalmazási hálózatunkkal első osztályú megoldásokat kínálunk ügyfeleinknek világszerte. Nagy hangsúlyt fektetünk a minőségre, a biztonságra és a fenntarthatóságra minden gyártási folyamat során, hogy a legmagasabb színvonalat biztosítsuk. A folyamatos innováció és az ügyfelek elégedettsége iránti elkötelezettség révén az OSI Europe megbízható partnerré vált az élelmiszeriparban.

A OSI Food Solutions Hungary Kft. bábolnai munkavégzési hellyel Recepciós/Irodai koordinátor munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok

  • Vendégek fogadása, bekészítések biztosítása
  • Bejövő hívások kezelése magyar és angol nyelven
  • Az iroda folyamatos és zavartalan működésének biztosítása és koordinálása
  • Irodaszerek, napi munkavégzéshez szükséges eszközök beszerzése
  • Üzleti utazások szervezése
  • Kollégákkal való napi szintű kapcsolattartás
  • Parkolóhelyek nyilvántartása, foglalások kezelése
  • Vállalati rendezvények szervezése
  • Irodában felmerülő ad-hoc jellegű teendők elvégzése

Elvárások

  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Energikus, proaktív személyiség
  • Kiváló szervező és problémamegoldó képesség

Amit nyújtunk

Lapos szervezeti struktúrával és rövid döntéshozatali folyamatokkal rendelkező, kifejezetten ügyfélorientált társaságként végezzük tevékenységünket egy speciális piacon. Tisztában vagyunk azzal, hogy sikerünket munkatársaink elkötelezettségének köszönhetjük. Ezért minden támogatást megadunk neked, fejlesztjük képességeidet és rövid időn belül a megfelelő felelősséggel ruházunk fel.

Egyéb előnyök:

  • Vonzó fizetési csomag
  • Modern, jövőorientált, nemzetközi munkakörnyezet
  • Tapasztalt menedzsment, nemzetközi kollégák és tiszteletteljes együttműködés
  • Munkavállalói vásárlás
  • Vállalati rendezvények