Part of OSI Group

Kontakt Search

Entdecken Sie unsere offenen Stellen

Pracownik działu jakości produktu

scheme image

OSI

Jako międzynarodowa firma z sektora spożywczego, należymy do działającej na całym świecie, zarządzanej przez właściciela Grupy OSI. Jesteśmy liderem w rozwoju i produkcji wysokiej jakości produktów dla gastronomii i sprzedaży detalicznej.

Nasz zakład OSI Food Solutions Poland sp.z o. o. w Ostródzie poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik działu jakości produktu.

Zakres obowiązków:

  • Raportowanie ewentualnych niezgodności, proponowanie usprawnień i modyfikacji procesów produkcyjnych w celu poprawy jakości i bezpieczeństwa żywności, akceptowanie proponowanych działań korygujacych
  • Dbanie o zachowanie i/lub poprawę bezpieczeństwa i jakości produktów
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych i doraźnych w zakresie GMP, GHP, HACCP dla zapewnienia jakości i bezpieczeństwa żywności
  • Weryfikacja danych ilościowych i jakościowych w systemie Navision (ERP)
  • Analiza danych, przygotowywanie i terminowe dostarczanie raportów jakościowych
  • Niezależność i bezstronność w prowadzonych kontrolach, weryfikacji jakości produktów,
  • Dbałość o zachowanie bezpieczeństwa żywności i wysokiej jakości produktów
  • Podejmowanie działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa i jakości wyrobów gotowych
  • Aktywny udział w testach nowych produktów, nadzór nad pomiarami kontrolnymi, kontrolą produktów testowych i dokumentowaniem.
  • Nadzór nad kontrolą procesu produkcyjnego w celu zapewnienia najwyższej jakości I bezpieczeństwa produktu
  • Zgłaszanie uwag i wniosków do przełożonego w celu zapewnienia i poprawy warunków BHP i ochrony przeciwpożarowej w Dziale Zapewnienia Jakości
  • Udział w tworzeniu wewnętrznych procedur i dokumentacji jakościowej, terminowa aktualizacja
  • Współpraca z innymi działami Spółki oraz firmami i instytucjami zewnętrznymi

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Udokumentowana znajomość standardów bezpieczeństwa żywności (GMP, GHP, HACCP, IFS, FSSC22000)
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i w piśmie (min. B2)
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne oraz umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Zaangażowanie w pracę i sumienność
  • Terminowość, dokładność odpowiedzialność
  • Wysoki poziom komunikacji
  • Gotowość do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Umiejętność analizowania danych
  • Umiejętność użytkowania i nauki nowych programów informatycznych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

Co oferujemy?

Jesteśmy firmą o płaskiej strukturze, sprawnych procesach decyzyjnych oraz wyraźnej orientacji na klienta, na specyficznym rynku, w którym funkcjonujemy. Wiemy, że zaangażowanie naszych pracowników jest podstawą naszego sukcesu. Dlatego też wspieramy Państwa poprzez sprawne wdrożenie w wykonywaną pracą i  zapewnienie możliwości rozwoju, zgodnie z Państwa umiejętnościami.

Zapewniamy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej, rozwijającej się firmie międzynarodowej
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w miłej atmosferze
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Świadczenia socjalne
  • Opiekę medyczną
  • Grupowe ubezpieczenie pracownicze
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach oraz projektach europejskich