Part of OSI Group

News Contact Search

Explore our jobs

Młodszy Specjalista ds Kontrolingu

scheme image

OSI - informacje

Jako międzynarodowa firma z sektora spożywczego, należymy do działającej na całym świecie, zarządzanej przez właściciela Grupy OSI. Jesteśmy liderem w rozwoju i produkcji wysokiej jakości produktów dla gastronomii i sprzedaży detalicznej.

Nasz zakład OSI Food Solutions Poland sp.z o. o. w Ostróda poszukuje pracownika na stanowisko Młodszy Specjalista ds Kontrolingu.

Opis stanowiska pracy

  • Opracowywanie analiz i prognoz finansowych
  • Udział w przygotowywaniu i rozliczaniu budżetu
  • Współpraca z kierownikami projektów w zakresie Capex, Cost savings, Six Sigma
  • Wsparcie obszaru cyklicznego raportowania do centrali w Niemczech i USA
  • Przygotowywanie wycen produktów oraz kalkulacji ad hoc
  • Udział w projektach lokalnych i grupy OSI
  • Bieżąca i ścisła współpraca z Kontrolerem Finansowym Zakładu

Wymagania dla kandydatów

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, preferowane w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Wiedza z zakresu rachunkowości finansowej
  • Umiejętności interpersonalne pozwalające na efektywną komunikację z innymi działami firmy
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Umiejętność analizowania danych
  • Terminowość, dokładność, odpowiedzialność
  • Wysoki poziom komunikacji
  • Zaangażowanie w pracę i sumienność
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Umiejętność użytkowania i nauki nowych programów informatycznych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office oraz mile widziana znajomość systemu Navision
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej, rozwijającej się firmie międzynarodowej
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w miłej atmosferze
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bezpłatne ciepłe posiłki
  • Świadczenia socjalne
  • Opiekę medyczną
  • Grupowe ubezpieczenie pracownicze
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach oraz projektach europejskich