Part of OSI Group

Kontakt Search

Entdecken Sie unsere offenen Stellen

Mechanik

scheme image

OSI - informacje

OSI POLAND FOODWORKS jeden z największych liderów branży mięsnej, specjalizujący się w produkcji mięsa wołowego, poszukuje pracowników na stanowisko:

Nasz zakład w Chróścinie poszukuje pracownika na stanowisko: Mechanik

Zadania

  • konserwowanie maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • dokonywanie podstawowych napraw
  • kontrolowanie pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

Nasze oczekiwania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • wysoka motywacja do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy mechanika maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • wykształcenie średnie lub zawodowe w kierunku mechanika

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • praca w systemie 3-zmianowym
  • organizujemy i opłacamy kursy: na operatora kotłów wysokoprężnych, operatora wózka jezdniowego, spawanie metodą 1:1
  • premie kwartalne
  • premie świąteczne
  • premie  za polecenie nowego pracownika
  • codziennie ciepły posiłek
  • ubezpieczenie grupowe
  • pakiet medyczny
  • wczasy pod gruszą oraz dopłaty do wypoczynku dziecka
  • kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • paczki dla dzieci
  • możliwość korzystania z programu MultiSport