Part of OSI Group

Kontakt Search

Entdecken Sie unsere offenen Stellen

Kierownik zmiany w Dziale Produkcji

scheme image

OSI

Jako międzynarodowa firma z sektora spożywczego, należymy do działającej na całym świecie, zarządzanej przez właściciela Grupy OSI. Jesteśmy liderem w rozwoju i produkcji wysokiej jakości produktów dla gastronomii i sprzedaży detalicznej.

Nasz zakład OSI Food Solutions Poland sp.z o. o. w Ostródzie poszukuje pracownika na stanowisko Kierownik zmiany w Dziale produkcji.
Jeśli chcesz pracować w dużej, nowoczesnej, rozwijającej się  i rzetelnej firmie, dołącz do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad podległymi pracownikami w zakresie bezpieczeństwa pracy, p.poż i bezpieczeństwa żywności
  • Efektywne prowadzenie i nadzorowanie procesu produkcji w celu osiągnięcia założonych celów
  • Przygotowywanie, terminowe dostarczanie i analizowanie danych produkcyjnych – KPI
  • Organizacja i nadzorowanie pracy podległych pracowników zgodnie z planem produkcyjnym. Motywowanie podległego zespołu
  • Raportowanie ewentualnych niezgodności, proponowanie usprawnień i modyfikacji procesów produkcyjnych w celu poprawy jakości i bezpieczeństwa żywności
  • Prowadzenie szkoleń pracowników produkcji
  • Udział w tworzeniu wewnętrznych procedur i dokumentacji produkcyjnej, terminowa aktualizacja

Czego oczekujemy?

  • Min.2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem pracownikami - mile widziane w przetwórstwie spożywczym
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe kierunkowe
  • Znajomość standardów bezpieczeństwa żywności (GMP, GHP, HACCP, IFS, FSSC22000) oraz metodologii LEAN będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, rozwinięte zdolności interpersonalne i przywódcze oraz umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji, również pod presją czasu
  • Zorientowany na osiągniecie wyniku
  • Umiejętność analizowania danych i przygotowywania raportów
  • Zaangażowanie w pracę i sumienność
  • Umiejętność użytkowania programów – ERP, Excel
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

Jesteśmy firmą o płaskiej strukturze, sprawnych procesach decyzyjnych oraz wyraźnej orientacji na klienta, na specyficznym rynku, w którym funkcjonujemy. Wiemy, że zaangażowanie naszych pracowników jest podstawą naszego sukcesu. Dlatego też wspieramy Państwa poprzez sprawne wdrożenie w wykonywaną pracą i  zapewnienie możliwości rozwoju, zgodnie z Państwa umiejętnościami.

Korzyści z zatrudnienia w naszej firmie:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • świadczenia socjalne oraz prywatna opieka medyczna
  • możliwość uczestnictwa w grupowym ubezpieczeniu pracowniczym
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w kursach i szkoleniach